Palm Beach Kennel Club készül búcsúzni az élő kutya versenyektől

Palmrick Kennel Club elnöke, ifjabb Patrick Rooney a tét szezonban Kickoff Luncheon Post Pozíciósorsolás / Sajtóesemény az utolsó $ 50,000 Hes My Man Classic kategóriában a Palm Beach Kennel Club teraszos éttermében. ▲
Az edző, Monica Smith megkapja Heremecoming posztjának számát a tét szezonban Kickoff Luncheon Post Pozíciósorsolás / Sajtóesemény az utolsó 50 000 dolláros Hes My Man Classic teraszos étteremben Palm Beach Kennel Club csütörtökön. Jobb oldalon Mike Jameson pálya bemondója. ▲
Justin Horowitz (jobbra) Sarahdipedy nevét adja a posztpozíciós táblához a Stakes szezon indulásakor. Luncheon Post Pozíciósorsolás / Sajtóesemény az utolsó 50 000 dolláros Hes My Man Classic kategóriában a Palm Beach Kennel Club teraszos éttermében. Balra Sarah Mears reklámigazgató asszisztens. ▲

Az 50 000 dolláros Hes My Man Classic 40. futama a pálya legjobb sprintereit gyűjti össze a Palm Beach Kennel Clubban a legsikeresebb kutyáról elnevezett versenyen.

WEST PALM BEACH – 16 óra körül Szombaton nyolc agár tör ki a Palm Beach Kennel Club rajtdobozából, és 545 yarddal és kevesebb, mint 30 másodperccel később a leggyorsabb 25 000 dollárt keres gazdájának és kezelőinek.

A 40. futam 50 000 dollár A My My Classic a verseny legjobb sprintereit gyűjti össze a PBKC-n a legsikeresebb kutyáról elnevezett versenyen. A győztes kutya szombaton 458,71 dollárt keres udvaron és 833,33 dollárt másodpercenként.

Remek fizetéses nap, de biztos, hogy van egy probléma: A He My My Man 41. futama nem lesz. Klasszikus.

A közel 90 éve működő Palm Beach Kennel Club-nak a floridai többi kutyapályával együtt december 31-ig le kell állítania az élő versenyzést, amint azt a 2018-as választói módosítás elrendelte, amelyet az állam túlnyomórészt átadott szavazók. Floridában csak öt kutyapálya folytatja az agarak versenyzését, és közülük kettő márciusban leáll.

A kutyafuttató üzletág a célhoz közeledik, az egyiket soha nem hitte volna látni.

Az olyan veterán edzők számára, mint Jim Douglas, aki 1979-ben kezdett dolgozni a pályán, a szombati verseny hivatása végének kezdetét jelenti. Örült, amikor kutyája, Oshkosh Noisy megkapta a kedvező 8. számú dobozt a Classic-ban, de hangulata továbbra is melankolikus.

A pálya 1932-ben nyílt meg, amikor a floridai törvényhozás végül engedélyezte a szerencsejátékot, mert az állam pénzre volt szüksége a nagy gazdasági válság után. A pálya tulajdonjoga többször is gazdát cserélt, amikor a sport rövid ideig megengedte a majom agárversenyzést – igen, voltak majmok, akik a kutyák tetején lovagoltak -, mielőtt John Boggiano 1953-ban megvásárolta a pályát, majd később megépítette a lelátót és a Paddock Room-ot. / p>

1970-ben a pályát eladták a Pittsburgh Steelers tulajdonosának, Art Rooney Sr.-nek, aki nyereményét lóversenyes szerencsejátékként használta fel, hogy 1933-ban megvásárolja a Steelers-t és 1940-ben talpon tartsa. , Rooney tulajdonjogának átvétele volt a legjobb dolog, ami a PBKC-vel történt.

Fénykorában a kennelklub Palm Palm County egyik legnépszerűbb gyülekezőhelye és turisztikai látványossága volt. Az 1970-es és 1980-as években, amikor körülbelül fél évig nyitva volt, néha 7000 rajongót vonzott egy éjszaka a második leggyorsabb szárazföldi állat (a gepárd mögött) megtekintésére.

Perry Como, Jimmy filmsztárok Durante, Burt Reynolds, Ed Sullivan, Robert Urich és Leonard Nimoy látogatna a pályára. Így lennének olyan sportfigurák, mint Joe DiMaggio, Willie Mays, Carl Yastrzemski, Pete Rose, Don Shula és Tony Stewart.

A kennelklub két nagy film hátterét is képezte: “Donnie Brasco” és , újabban az “Ír” című film, Robert De Niro, Al Pacino és Joe Pesci főszereplésével, amelyet 10 Oscar-díjra jelöltek. Több mint egy percnyi filmfelvétel a pályán jelenik meg a filmben.

“Az ír” – milyen illő név egy olyan film számára, amelyet a Rooney család tulajdonában lévő számnál forgattak.

“Akkor egyikünk sem tudta, miről van szó” – mondta Joe Rooney, a PBKC alelnöke. “Nem tudtuk, hogy ez valószínűleg az év filmjeként fog kinézni, ami nagyon izgalmas.”

Az agarak voltak a Palm Beach Kennel Club legnagyobb sztárjai. Ő ” s Lehet, hogy az Én emberem volt az egyetlen, akinek elnevezték a versenyt, de a régóta rajongó rajongók mindig emlékezni fognak Pat C Rendezvous negyedévszázaddal ezelőtti világrekord győzelmi sorozatára.

“Rhonda” 36 győzelmet aratott egymást követő versenyeken a PBKC-n, megdöntve Anglia Ballyregan Bob 33-as rekordját 1994. június 4-én egy telt ház előtt, amely limuzinnal vezetett vissza a célig.

“Ez volt a leghűvösebb időszak, amióta itt vagyok “- mondta Pat Rooney Jr., a pálya elnöke.”Ahogy a tizenéves korába és a 20-as évek elejére került (a győzelmi sorozat), megérezhette, hogy valami különleges történik. Az emberek egy adott kutyához jöttek, és tudták, mit próbál tenni. Ez volt a mi Super Bowlunk.”

A pályán az 1980-as évek végén egész évben versenyeztek, amikor megengedték, hogy szimuláljon és fogadjon más par-mutánsokra. A Florida Lottery ekkor debütált, és ez a verseny ártott a pályának.

1997-ben az állam jóváhagyta a pókertermeket, és a PBKC a bevételek első számú létesítményévé vált. De a kibővített játék is káros hatással van az élő versenyzés fogantyújára, mert csak annyi dollár volt az emberek pénztárcájában.

A kutyaverseny halálos csapása akkor következett be, amikor az állati aktivisták át tudták hajtani a 2018-as módosítást, amely hamarosan leáll. Floridában. A PBKC ez év után is nyitva tart, és szimulcastingot és pókert kínál, de mivel a nyerőgépeknél a szavazók 60 százalékos jóváhagyása szükséges, a pálya jövője továbbra is bizonytalan, mivel a kutyaversenyek a végéhez közelednek.

“It” érzelmi érzelmeket fog okozni “- mondta Pat Rooney Jr. “Nem a saját feltételeink szerint megyünk ki, és ez az a rész, ami miatt a legjobban dühös vagyok.