Wynik Notre Dame kontra USC: nr 9 Walczący Irlandczycy powstrzymali wściekły atak trojanów o zwycięstwo

Nie. 9 Notre Dame z zadowoleniem przyjęła imponujący wysiłek rywala USC, ale ostatecznie wyczerpała trojany i utrzymała się do zwycięstwa 30-27, aby poprawić się do 5-1 w sezonie.

Rozgrywający USC Kedon Slovis miał dobry występ w swoim pierwszym meczu, odkąd został znokautowany przez kontuzję, rzucając na 255 jardów przy podaniu 24 z 35 z dwoma przyłożeniami i czterema podaniami z rzędu w drugiej połowie, co pomogło utrzymać konkurencyjność trojanów. Niestety, wysiłek nie był w stanie pokonać przewagi, którą Notre Dame ustanowił swoim pędzącym atakiem, podnosząc 309 jardów z prędkością 6,6 jarda na zwycięstwo. Robili to między wślizgami i na krawędziach, pożerając jardy małymi kawałkami i wielkimi wybuchowymi zabawami.

Właśnie wtedy, gdy wyglądało na to, że USC zmusiło Notre Dame do dławienia się w pierwszej połowie, koordynator ofensywy Chip Long odkorkował słabość do odgrywania rozmowy z tym ruchem w złym kierunku, który pozwolił drugiemu słuchaczowi, Bradenowi Lenzy, pokazać swoją prędkość na torze na 51-metrowym przyziemieniu, w którym Irlandczyk pod koniec drugiego kwartału zyskał 14: 3.

Tony Jones Jr. poprowadził Notre Dame ze 176 jardów pędzących w 25 próbach, oznaczając swoją trzecią grę z rzędu na 100 jardów z rzędu, a Ian Book dodał cenny element na ziemi, który pomógł Walczącym Irlandczykom przesunąć kije i przypieczętować zwycięstwo.

Brak dostępnych reklam

W przypadku USC wysiłek i walka pokazana na drodze z przeciwnikiem z pierwszej dziesiątki była godna pochwały, ale nie może to być najlepsza gra trojanów w drugiej połowie sezonu. Co nas czeka? USC jest prawdopodobnie nawet cenniejsze niż zdobycie zwycięstwa w sobotni wieczór w South Bend z kluczowymi meczami, które zadecydują o mistrzostwach Pac-12 South na horyzoncie.

CBS Sports będzie z tobą przez cały czas aktualizując to historia z najnowszymi wynikami, wydarzeniami i analizami Notre Dame vs. USC. Jeśli nie możesz wyświetlić poniższych aktualizacji na żywo, kliknij tutaj.